• Detail firmy

ADAPT PRINT s.r.o.

Základní popis

Jsme polygrafická tiskárna zabývající se sítotiskem, tamponovým tiskem, výrobou fóliopísma, ražbou, termopresem, webdesignem. Nabízíme potisk reklamních a dárkových předmětů, tisk samolepek, potisk textilií - sportovní a pracovní oděvy.

Adresa

Zábělská 261/106
318 10 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25247280
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Fotografické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 263 250
Telefon: +420 377 455 010
E-mail: reklama.plzen@adaptprint.cz
E-mail: obchod@adaptprint.cz
WWW: adaptprint.cz

Kontaktní osoba

Lucie Čechurová - Jednatel

Mobil: +420 605 247 321
Další firmy v oboru

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.