• Detail firmy

INISOFT s.r.o.

Základní popis

Vývoj a distribuce programů specializovaných nejen na odpadové hospodářství. Pořádání školení, analýz a poradenství pro zákazníky z firemní sféry.

Adresa

Rumjancevova 696/3
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25417657
DIČ:  25417657

Výrobky, činnosti

Poradenství, analýza a programování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 102 698
Fax: +420 485 102 698
E-mail: inisoft@inisoft.cz
WWW: www.inisoft.cz

Kontaktní osoba

Petr Grusman - Jednatel

Mobil: +420 777 665 141

Jaroslav Rojar - Jednatel

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.