• Detail firmy

ABSTRAKT s.r.o.

Základní popis

Společnost Abstrakt s.r.o. se zabývá komplexní výrobou reklamy. Obrovskou výhodou naší agentury je schopnost nabídnout zákazníkovi kompletní řešení reklamy vlastními výrobními prostředky bez následných kooperací.

Adresa

Liliová 2109/3
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25211773
DIČ:  CZ25211773
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  13
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Velkoplošný tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 033 933
Fax: +420 373 033 932
E-mail: info@abstrakt.cz
WWW: www.reklamnistojanky.cz
WWW: www.abstrakt.cz
Další firmy v oboru

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.