• Detail firmy

A. D. CREATIVE s.r.o.

Základní popis

Naše společnost zpracuje architektonický návrh nejen bytu, restaurace nebo kanceláře, ale i rodinného domu a jiných objektů jakéhokoliv měřítka.

Adresa

Na Roudné 80
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25242334
DIČ:  CZ25242334

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 236 562
Fax: +420 377 222 357
E-mail: jarolim@adcreative.cz
E-mail: adcreative@adcreative.cz
WWW: www.adcreative.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jarolím - Jednatel

Mobil: +420 603 540 851
Další firmy v oboru

NEBE NÁBYTEK

Zabýváme se prodejem bytového, kancelářského a zahradního nábytku. Nabízíme široký sortiment od mnoha výrobců. Prodáváme obývací stěny, ložnice, kuchyňské linky, dětské pokoje - dětský nábytek, houpací křesla, rozkládací křesla, koupelnový nábytek a mnoho dalšího.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.