• Detail firmy

ŠUM & KON Lipník nad Bečvou s.r.o.

Základní popis

průmyslové, bytové a občanské stavby výstavby rodinných domů na klíč vč. projektu instalace staveb, odpady, voda, topení rekonstrukce starších objektů a drobných stavebních oprav a úprav firma byla zařazena do SOD - Zelená úsporám

Adresa

Na Zelince 1146/2
751 31 Lipník nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46577343
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 771 048
Fax: +420 581 771 048
E-mail: sumkon@tiscali.cz
WWW: www.sumkon.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Šumský - Jednatel

Jaroslav Konvičný - Jednatel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.