• Detail firmy

K. Kolomazník - keramické závody s.r.o.

Adresa

Leštínská 26
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48390038
DIČ:  400-48390038
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Formy na betonové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 415 129
E-mail: info@kolomaznik.cz
WWW: www.kolomaznik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Kolomazník - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.