• Detail firmy

K.O.T.A.S, spol. s r.o.

Základní popis

Firma K.o.T.a.S vznikla v roce 1990 a profiluje se jako specialista na malou bankovní techniku: počítačky a třídičky bankovek a mincí a především speciální počítačky bankovek s detekcí pravosti bankovek v IR spektru vlastní výroby FALSE HUNTER.

Adresa

Míru 26
739 61 Třinec - Kanada

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00560235
DIČ:  CZ00560235
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Počítačky, třídičky a baličky mincí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 325 264
Fax: +420 558 335 134
E-mail: all@kotas.com
WWW: www.kotas.cz
WWW: www.obchod.kotas.info

Kontaktní osoba

Ing. Micheal Kubisz

E-mail: mkubisz@kotas.cz
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.