• Detail firmy

Pavel Hnilica - DERAMAX

Základní popis

Vyrábíme elektronické odpuzovače (plašiče) škůdců a elektronické odstraňovače vodního kamene. Provozujeme internetový obchod s elektronikou se zaměřením na měniče napětí, kamery a bezdrátové kamery, meteostanice atd. Celkem několik tisíc druhů zboží.

Adresa

Žerotínova 788/8
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60937726

Výrobky, činnosti

Ultrazvukové zařízení na chytání myší a krys

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 640 377
Mobil: +420 604 302 309
Fax: +420 571 640 345
E-mail: deramax@deramax.cz
E-mail: odhanece@quick.cz
WWW: www.deramax-profi.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Hnilica - Majitel

Mobil: 722 470 470
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.