• Detail firmy

Demi CZ, a.s.

Základní popis

Provádění zámečnických, instalatérských a topenářských prací. Nabídka montáží plynoinstalace, montáží i subdodávek energetických celků.

Adresa

Zvole 44
789 01 Zvole

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25388941
DIČ:  CZ25388941
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 444 309
E-mail: demizvole@seznam.cz
WWW: www.demicz.cz

Kontaktní osoba

Petr Vařeka - Člen představenstva

Ing. Stanislav Peduzzi - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 530 571

Zdeněk Žák - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.