• Detail firmy

WATERS

Základní popis

Provádíme kompletní realizace bytových a nebytových prostor od návrhu přes projektovou dokumentaci, rychlou a kvalitní realizaci až po revize a kolaud

Adresa

U Křižovatky 89
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46389172

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 727 097
Fax: +420 321 727 097
E-mail: jiri.waters@quick.cz
E-mail: waters@waters.cz
WWW: https://www.interiery-waters.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Waters - Majitel

Mobil: +420 603 823 493
Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.