• Detail firmy

Stavební firma AVUS, spol. s r.o.

Základní popis

Stavební firma - monolitické železobetonové stropy. Nabídka komplexních staveb v oblasti stavební výroby - vč. zhotovování monolitických železobetonových stropů vč. schodišť a souvisejících konstrukcí RD a průmyslové výstavby, a to vč. statiky.

Adresa

Ponětovice 121
664 51 Ponětovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45477515
DIČ:  CZ45477515

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 228 199
Mobil: +420 602 531 534
Fax: +420 544 228 199
E-mail: avus@quick.cz
WWW: www.avus-stavebnifirma.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Ondráček - Jednatel

ing. Aleš Machat - Jednatel

Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.