• Detail firmy

ELEKTRO - PLYN

Základní popis

Revize elektrického zařízení, výpočty osvětlení a tepelných ztrát, projektování elektrických a plynových zařízení a přípojek ke stavebnímu povolení.

Adresa

Novoměstská 2133
407 47 Varnsdorf

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12771864
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Elektrická zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 372 555
Mobil: +420 603 229 221
E-mail: remis@tesnet.cz
WWW: //www.remis.cz

Kontaktní osoba

Remiš

Telefon: 603 229 221
E-mail: jiri@remis.cz
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.