• Detail firmy

PENZION BAKOV

Základní popis

Celoroční ubytování ve dvou apartmánech pro 1-4 osob a 2-5 lůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 47 lůžek - vhodné pro firmy a kolektivní zájezdy. Bezprostřední blízkost Českého ráje, cyklotrasy, turistika

Adresa

Boleslavská 155
294 01 Bakov nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49798987

Výrobky, činnosti

Penziony

Celoroční ubytování ve dvou apartmánech pro 1-4 osob a 2-5 lůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 47 lůžek - vhodné pro firmy a kolektiv.

Kontaktní údaje

Telefon: 326 782 441
Mobil: +420 603 868 970
Fax: 326 782 441
E-mail: info@ubytovanibakov.cz
WWW: www.ubytovanibakov.cz

Kontaktní osoba

Pavel Picek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!