• Detail firmy

GIGA LINE s.r.o.

Základní popis

Nabídka návrhů a realizací interiérů.

Adresa

Květinková 12
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49679481
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  22

Výrobky, činnosti

Vstupní dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 250 662
Mobil: +420 603 807 907
E-mail: giga@gigaline.cz
WWW: www.gigaline.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Rosenbaum

Telefon: +420 603 474 711

DARINA NOVIKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.