• Detail firmy

ZÁMEČNICTVÍ LAM KOBYLKA

Základní popis

Nabídka zámečnických služeb, frézování a soustružnických prací. Výroba příslušenství pro grilování a vložek do průtokových ohřívačů. Městský mobiliář - lavičky, vitríny, nástěnky, držáky kol apod.

Adresa

Roubanina 25
679 61 Roubanina

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47958081
DIČ:  291-7206093785
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 475 635
E-mail: kobylkamichal@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Kobylka - Majitel

Mobil: +420 603 959 316
Další firmy v oboru

AT Weldsteel s.r.o.

Zámečnická a karosářská výroba na zakázku, výroba plechových, Al i nerezových svařenců a svařovaných konstrukcí. Sekání kovů, ohýbání, sváření. Řezání kovů laser.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.