• Detail firmy

CABLETECH, s.r.o.

Základní popis

Prodej treláží pro ozelenění fasád a markýz. Nabídka ochranných sítí i sítí pro výplně zábradlí. Dodávky závěsných lankových a tyčových systémů.

Adresa

Kožlí 6
398 07 Orlík nad Vltavou

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10181547

Výrobky, činnosti

Prodej treláží pro ozelenění fasád a markýz

Prodej treláží pro ozelenění fasád a markýz. Nabídka ochranných sítí i sítí pro výplně zábradlí. Dodávky závěsných lankových a tyčových systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 463 219
Fax: +420 244 463 219
E-mail: info@cabletech.cz
WWW: www.cabletech.cz

Kontaktní osoba

ing.arch. Jan Louda - Jednatel

Mobil: 602 220 068

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.