• Detail firmy

Jaroslav Číhal - OMO

Základní popis

Provádíme certifikované kotevní systémy pro mostní svodidla. Nabídka kotveních mostních říms, zábradlí, svodidel. Mostní svodidlo MS4/H2, nárazové zkoušky. Dodávka a montáž mostních svodidel. Dále pak ocelové kotvy OMO, kotevní šrouby, chemické kotvy

Adresa

Velká 24
753 01 Hranice III - Velká

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42961653
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  13000000

Výrobky, činnosti

KOTEVNÍ SYSTÉMY

Provádíme certifikované kotevní systémy pro mostní svodidla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 603 726
Mobil: +420 604 695 847
Fax: +420 581 603 726
E-mail: cihal@cihal-omo.cz
WWW: www.cihal-omo.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Číhal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.