• Detail firmy

STAV.SERVIS LAKAM, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zateplení fasád, výrobu oken (kontaktní zateplovací systém Baumit, polystyren, minerální plsť). Fasády, izolace střech, revitalizace a stavební práce v rámci dotace Zelená úsporám. Plastová okna, dveře, zimní zahrady a terasy Twinson.

Adresa

Pražská 173
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25621033

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 930 427
Telefon: +420 315 721 695
Mobil: +420 315 721 694
E-mail: makal@vymenaoken.cz
WWW: www.vymenaoken.cz

Kontaktní osoba

Martin Makal - Jednatel

Mobil: +420 603 448 433

Ladislav Makal - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.