• Detail firmy

EKOPRIM, s. r. o.

Základní popis

Provozujeme nakládání s odpady a odpadové hospodářství. Provádíme služby ekologie, školení o chemických látkách, vedení evidence odpadů.

Adresa

Chýnovská 9
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25174959

Výrobky, činnosti

Podnikání v oblasti nakládání s odpady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 255 297
Mobil: +420 777 197 063
E-mail: ekoprim@volny.cz
WWW: www.ekoprim.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kopačka - Jednatel

Mobil: +420 777 197 060
Další firmy v oboru

AUTOVRAKOVIŠTĚ JH

Autovrakoviště Jindřichův Hradec provádí ekologickou likvidaci vozidel a zajišťuje odvoz autovraků od zákazníka. Nabízíme rovněž prodej nových i starších náhradní dílů a menší servis na auta.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.