• Detail firmy

Otakar Dubský

Základní popis

Výroba nábytku a doplňků ze dřeva.

Adresa

Kodádkova 460/II
389 01 Vodňany

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15818179

Výrobky, činnosti

Dřevo a dřevěné výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 383 247
Telefon: +420 383 383 620
Fax: +420 383 383 247
E-mail: drevovydroba@cbox.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dřevostavby Štika s.r.o.

Zabýváme se projektováním a realizací dřevostaveb, od malé pergoly, altánu či chatky až po rodinný dům. Zajistíme Vám buď jenom hrubou stavbu, nebo dodávku na klíč včetně všech řemeslných prací, které s touto činností souvisí. Specializujeme se především na výrobu dřevěných konstrukcí ve vysoké kvalitě. Nemáte-li svůj projekt či návrh, rádi Vám projektovou dokumentaci zpracujeme.

MAREBU - Marie Budošová

Specializujeme se na šití na zakázku, šití polstrů a sedáků na zahradní nábytek, bytových doplňků, zvířecích pelechů, sedacích vaků a pytlů. Zabýváme se výrobou dřevěných a látkových hraček a doplňků. Nabízíme drobné montážní práce a balení.

Dřevovýroba Hodný s.r.o.

Zajišťujeme pilařskou, truhlářskou a tesařskou výrobu. Nabízíme Vám výrobu palet, dřevěných atypických obalů a beden, výrobu krovů a zemní práce. Realizujeme dřevostavby a zahradní program - zahradní chatky, chaty, pergoly, garážová stání, přístřešky, čekárny, lavičky a mnoho dalšího. U nás Vám zajistíme také sušení, prodej či opracování řeziva. Veškeré informace naleznete na našich www stránkách.