• Detail firmy

BAWAG Leasing & Fleet s.r.o.

Základní popis

Společnost BAWAG Leasing & Fleet s.r.o. patří do finanční skupiny BAWAG P.S.K. LEASING, která byla založena v roce 1979 se sídlem ve Vídni s vlastním kapitálem _ 90 Mil...

Adresa

Křižíkova 237/36a
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26425556
DIČ:  CZ26425556
  • Služby

Výrobky, činnosti

Partnerská síť

- Rakousko (Wien, Klagenfurt, Graz, Linz, Salzburg, Innsbruck, Dornbirn) - Polsko (Waršava) - Slovensko (Bratislava) - Maďarsko (Budapešť)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 511 243
Fax: +420 221 511 240
E-mail: prag@leasing.at
WWW: www.bawagleasingandfleet.cz

Kontaktní osoba

Michal Vostrý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.