• Detail firmy

KLAPORK s.r.o.

Základní popis

Poskytování klempířských a pokrývačských prací. Nabídka těžkých i lehkých střešních krytin a dřevěných, plastových a dřevěných poloplastových oken.

Adresa

Novosvětská 5
747 73 Vávrovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45196133
DIČ:  CZ45196133

Výrobky, činnosti

Stavba střech

výstavba i rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 793 002
Mobil: +420 602 551 967
Fax: +420 553 793 002

Kontaktní osoba

Jiří Gebauer

Ladislav Melich

Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.