• Detail firmy

JVM COMPUTERS spol. s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis PC, barevných a černobílých tiskáren, multifunkčních zařízení a faxů.

Adresa

Vídeňská 2/744
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45311684
DIČ:  CZ45311684
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

Ofsetové tiskárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 471 820
Fax: +420 244 472 751
E-mail: podpora@jvm.cz
WWW: www.jvm.cz
WWW: www.alkomat.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Jindra - Jednatel

ing. Martin Rosák - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.