• Detail firmy

Dagmar PERNECKÁ DIANA KROMĚŘÍŠ

Adresa

Vodní 81
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  10029435
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Pletené oděvy
Dámská konfekce

Kontaktní údaje

Fax: +420 573 338 305
E-mail: dianakm@seznam.cz
Další firmy v oboru

M.A.B. Trade, s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitních oděvních látek metráže na výrobu dětského, sportovního a outdoorového oblečení. Nabízíme různé materiály oděvních a potahových látek (bavlna, froté, viskóza apod.) dresovin (piké, síťka, micro), teplákovin a funkčního materiálu softshell a fleece. Kompletní sortiment naleznete v našem e-shopu. Dodáváme po celé České a Slovenské republice.

TUPA OPP s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme osobní ochranné pomůcky a pracovní oděvy. Nabízíme pracovní oděvy, obuv, nepromokavé pracovní prostředky, zachycovací postroj, kožené pracovní pomůcky, pracovní respirátory, svářečské brýle, laclové pracovní kalhoty, rybářské holínky, lesnický komplet, pracovní chrániče či přilby. Dodáváme kožené ochranné pomůcky. Provozujeme velkoobchod osobními ochrannými pomůckami.

KOŠILE JOKA - PETR FRYDRYCH

Zabýváme se výrobou kvalitních košil. Navazujeme na vysokou kvalitou a způsob výroby pánských a dámských košil, které se vyráběli v minulosti ve všech závodech bývalého Šumavanu.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.