• Detail firmy

SEDLÁČEK

Základní popis

Nabízíme jeřábnické práce do maximální hmotnosti 8 tun a stavební zámečnictví.Nákladní a kontejnerovou silniční dopravu a servis vozidel.

Adresa

Brněnská 21b
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70441766

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 412 200

Kontaktní osoba

Karel Sedláček

Mobil: +420 737 252 190
Další firmy v oboru

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.