• Detail firmy

COMPAREX Informační systémy spol. s r. o.

Základní popis

Výpočetní technika. Jednotky pro zálohování dat (disky, polovodičová paměť, magnetové pásky, magnetové disky, optické pa. Laserové tiskárny. Počítačové sítě LAN/WAN

Adresa

Zavadilova 1296/5
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63077124
DIČ:  CZ63077124
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  21

Výrobky, činnosti

Laserové tiskárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 318 781
Fax: +420 224 322 292
E-mail: cpx@terminal.cz
WWW: www.comparex-group.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Kárník - Jednatel

Ing. Mgr. Petr Dupák, MBA - Jednatel

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.