• Detail firmy

STADA CZ s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme atypické protipožární stěny. Protipožární dveře. Prodáváme ocelové požární a bezpečnostní dveře a okna. Prodáváme také interierové dveře a provádíme úpravy dle RAL. Prodáváme dveřní kování. Zastoupení Kronodoor. Doprava a montáž.

Adresa

Podhradní 589
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26005051
DIČ:  CZ26005051

Výrobky, činnosti

Montážní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 442 328
Mobil: +420 777 734 497
Fax: +420 491 442 328
E-mail: stada@stada.cz
WWW: www.stada.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Hurdálek - Majitel

Stanislav Hurdálek - Jednatel

Telefon: +420 777 734 497
E-mail: stada@stada.cz
Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!