• Detail firmy

Fryday promotion, s.r.o.

Adresa

Seifertova 79/681
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26149184
DIČ:  CZ26149184
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Promotion

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 252 267
E-mail: info@fryday.cz
E-mail: fryday@fryday.cz
WWW: www.fryday.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Hvězda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B.I.D. services s.r.o.

Zaměřujeme se na pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se na obory jako je energetika, infrastruktura, finance, veřejný sektor a legislativa. Poskytujeme právní, účetní, daňový servis a administrativní služby.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.