• Detail firmy

SABBIA s. r. o.

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč, provádíme rekonstrukce a stavby všeho druhu. Zateplování budov, malířsko - natěračské práce. Vodoinstalační práce. Jsme držiteli certifikátu ČSN - EN 9001:2001 a 14001:2005.

Adresa

Neumannova 158
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60851724
DIČ:  CZ60851724
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Občanská a bytová výstavba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 313 097
Mobil: +420 605 277 322
WWW: dsabbia.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Rosová - Jednatel

Další firmy v oboru

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.