• Detail firmy

HOTEL JEF

Základní popis

Náš hotel najdete v NP České Švýcarsko na rozhraní Lužických hor a Labských pískovců. Nabízíme kvalitní ubytování, zázemí pro Vás i vaše děti, sportovní a spiningové centrum, saunu, restauraci s domácí kuchyní, wi-fi připojením a skvělou atmosféru.

Adresa

Doubice 107
407 58 Doubice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16423593
  • Služby

Výrobky, činnosti

Technické školení a jiné semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 381 429
E-mail: doubice@hotel-jef.cz
WWW: www.hotel-jef.cz

Kontaktní osoba

Alena Jašíčková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.