• Detail firmy

AGIDA, s.r.o.

Základní popis

Prodej, dodávka a montáž klimatizací Inventor a Fujitsu, tepelných čerpadel, odvlhčovačů a vzduchových clon. Výroba a prodej elektrických infračervených zářičů Sunline. Prodej měřicí a regulační techniky včetně příslušenství, kalibrace manometrů.

Adresa

Polní 55
788 14 Rapotín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61944742
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

tepelných čerpadel, odvlhčovačů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 242 518
Fax: +420 583 242 518
E-mail: agida@agida.cz
WWW: www.agida.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Nesvadba - Jednatel

Další firmy v oboru

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.