• Detail firmy

Axes Computers, s.r.o.

Základní popis

Firma podniká v oblasti výpočetní techniky, informačních technologií a mobilních komunikací. Nejvýznamnější činností je prodej a servis výpočetní techniky podnikatelským subjektům a koncovým zákazníkům.

Adresa

Kollárova 1
301 21 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25232312
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

- prodej,kompletace počítačů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 354 111
Telefon: +420 377 354 173
Telefon: +420 377 324 391
E-mail: blažek@axes.cz
E-mail: obchod@axes.cz
WWW: www.axes.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jiří Blažek

Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.