• Detail firmy

TBG BETONMIX a.s.

Adresa

Slaměníkova 23
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48530794
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební materiál - výroba

doprava, čerpání, zdicí malty, potěry.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 427 512
Mobil: +420 602 503 872
E-mail: bmb@telecom.cz
E-mail: miroslav.smutny@cmcem.cz
WWW: www.cmcem.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Smutný

JAROSLAV KLIMUS - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji: - jádrové vrtání prostupů diamantovými korunkami - řezání stěn a stropů diamant. kotoučem - výřezy otvorů a pod. - řezání diamantovým lanem - řezání komunikací - frézování podlah - kotvení strojů a konstrukcí Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.

DOMIX s.r.o.

Naše společnost začínala již v roce 1993 pod hlavičkou fyzické osoby, kdy zajišťovala služby v oboru dopravy betonových směsí a litých podlah. V roce 2006 se vzrůstajícím počtem zaměstnanců vzniká společnost Domix s.r.o., která převzala veškeré závazky a vozový park byl dále rozšiřován o vozidla o objemu 4,5 m3 až 9 m3 značek Tatra 815, Mercedes, Daf a Iveco.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.