• Detail firmy

S.B.CH. instal

Základní popis

Prodáváme instalatérský materiál, topení, voda, kanalizace, koupelnové vybavení. Nabízíme sprchové kouty, vany, umyvadla.

Adresa

Špindlerova 775
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46026851
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn, kanalizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 830 063
Mobil: +420 603 833 544
E-mail: sbch@sbch.cz
WWW: www.sbch.cz

Kontaktní osoba

Jiří Sovadina

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.