• Detail firmy

POOLTECHNIK, spol. s r.o.

Základní popis

Bazény, bazénová chemie. Prodáváme bazény a bazénovou technologii. Jsme výhradní dovozce bazénového příslušenství. Nabízíme kompletní sortiment - filtrace, ohřev vody, odvlhčovací jednotky, bazénové vysavače, protiproud, světla na bazén (reflektory).

Adresa

K. Vika 264
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25261517
DIČ:  CZ25261517
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Bazény

Bázény montované, bazénová fólie, bazénová chemie "ARCANA", pískové filtrace, poloautomatické bazénové čističe, bazénový robot, elektrické a výměníkové ohřevy v provedeni titan, odvlchčovací jednotky, tepelná čerpadla, bazénové příslušenství (trysky, dnové výpusti, světla, slimmery) protiproudy, schůdky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 532 209
Fax: +420 493 535 316
E-mail: info@bazeny-obchod.cz
E-mail: pooltechnik@pooltechnik.cz
WWW: pooltechnik.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Frýba - Jednatel

Jan Lukáč - Jednatel

Petr Svítek - Jednatel

Miroslav Frýba - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Koupelny-topení Jičín s.r.o.
U Javůrkovy louky 538
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.