• Detail firmy

JIŘÍ PECH

Základní popis

Výroba hliníkových i plastových oken, dveří, zimních zahrad a zasklívaných balkónů a lodžií.

Adresa

K Cihelnám 72
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13889478
DIČ:  CZ500424063
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Hliníková okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 245 964
E-mail: pech.jiri@tiscali.cz
WWW: www.pech-kovo.com

Kontaktní osoba

Jiří Pech - Majitel

Mobil: +420 602 469 290
Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.