• Detail firmy

ROVEL VYŠKOV, s.r.o.

Základní popis

Firma ROVEL VYŠKOV s.r.o. vznikla v r. 1993 s cílem zásobovat zbožím firmou ROSTEX VYŠKOV s.r.o. ( stavební a nábytkové kování ) další velkoobchody ,ale i maloobchody. Postupem času došlo k rozšiřování obchodních aktivit.

Adresa

Dědická 17
682 00 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60710144
DIČ:  CZ60710144
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dveřní a bezpečnostní kování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 348 280
Fax: +420 517 348 263
E-mail: meisner@rostex.cz
WWW: www.rovel-vyskov.cz

Kontaktní osoba

Ing, Ladislav Meisner

Další firmy v oboru

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

Josef Křenek - Svařování hliníku a nerezu

Zajišťujeme svařování hliníku a nerezu. Jsme schopni pracovat jak v dilně tak u zákazníka. Opravy hlinikových a nerezových současti různých komponentů atd

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.