• Detail firmy

TorMonT eximpo, s.r.o.

Základní popis

Výhradní dovozce pro ČR. Dodáváme průmyslové ploty, plotové dílce z drátu 4 nebo 5 mm do výšky 2,2 m. Realizace včetně závor a bran s pohony. Dále montujeme pohony, vrata, rolovací žaluzie, markýzy, automatické dveře. Velkoobchod i montážní činnost.

Adresa

Pod Všemi svatými 22
301 64 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63509202
DIČ:  CZ63509202
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Automatické dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 220 014
Fax: +420 377 532 334
E-mail: tormont@seznam.cz
E-mail: info@tormont.cz
WWW: www.eStav.cz/tormont159
WWW: www.tormont.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vratislav Voráček - Majitel

Jarmila Voráčková - Jednatel

Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.