• Detail firmy

ADVANCED RADIO TELEMETRY spol. s r.o.

Základní popis

Nabízí kompletní sortiment antén a anténního příslušenství. Naše portfolio obsahuje i radiomoduly, radiomodemy, radiostanice a příslušenství pro rádio

Adresa

Francouzská 82
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60736925
DIČ:  CZ60736925

Výrobky, činnosti

Radiostanice a radiomodemy

městský integrovaný systém, radiotechnika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 211 403
Fax: +420 545 210 506
E-mail: art@artbrno.cz
WWW: www.artbrno.cz

Kontaktní osoba

Soňa Plháková - Jednatel

Další firmy v oboru

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.