• Detail firmy

PYRAMIDA s.r.o.

Základní popis

Dodáváme privátní i veřejné bazény, betonové, fóliové, laminátové, povrchové, venkovní, vnitřní. Provádíme zastřešení bazénů, sauny, parní kabiny, vířivé a masážní vany, vířivé bazény, solární ohřev, odvlhčovače, protiproudy, vzduchovače, čerpadla.

Adresa

Domažlická 1225/167
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49618997
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 455 059
Fax: +420 377 472 808
E-mail: info@pyramida-plzen.cz
E-mail: vitek@pyramida-plzen.cz
WWW: www.pyramida-plzen.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vítek - Jednatel

Mobil: +420 602 657 648
Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.