• Detail firmy

Omnijet elektronické dveřní a vratové systémy s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáž elektronických systémů pro otevírání garážových vrat a zahradních bran.

Adresa

Jedlová 4
317 02 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48029581

Výrobky, činnosti

Závory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 656 254

Kontaktní osoba

Jitka Češpivová - Jednatel

Pobočky

Jitka Češpivová
Pražská 8/530
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

PGOkno s.r.o.

Jsme výrobci kvalitních plastových oken a dveří se špičkovým německým profilem Kömmerling. Vyrábíme okna a dveře se standardním křídlem, s vystouplým křídlem v systému Classic, 88+ a 76, kdy je možnost výběru dvojskla, trojskla, různých barevných odstínů, plastových dveřních výplní, výplní HPL, parapetů, žaluzií, sítí apod. Vše dle Vašich představ a s možností profesionální montáže a servisu.