• Detail firmy

FAGUS AZ PRAHA s.r.o.

Základní popis

Firma byla založena v roce 1992. V roce 1998 došlo k rozdělení na dvě firmy z důvodu různého zaměření. Naší společnosti byl přiřazen oficiální název FAGUS AZ PRAHA. Předmětem našeho podnikání je hydraulika a nátěrové hmoty.

Adresa

Lohenická 607
190 17 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25637797
DIČ:  CZ25637797
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Barvy

- dodávka fy. FEVCOLOR, FEIDAL-COATINGS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 092 303
Mobil: +420 602 242 173
E-mail: info@fagusaz.stromc.cz
WWW: www.fagusaz.cz

Kontaktní osoba

Antonín Babický

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.