• Detail firmy

AUTORADIO - ALARM, spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme zabezpečovací systémy vozidel i objektů (EZS), autoalarmy, autorádia, hifi, HF sady, GSM/GPS vyhledávání a další elektronické vybavení automobilů. Jsme autorizovaným zástupcem META System, Jablotron, Medvěd Blok, Autolocator.

Adresa

Na Pankráci 1010/51
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63989387
DIČ:  011-7004280437
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Opravy zámků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 222 464
Mobil: +420 606 886 996
E-mail: autoradiapankrac@seznam.cz
WWW: www.autoradiapankrac.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Niessner - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.