• Detail firmy

IQ SYSTEME s.r.o.

Základní popis

Naše firma IQ Systeme s.r.o. kromě výroby tyto okna i dodává s úplným servisem tzn., že nová okna zaměříme, vyrobíme, stará demontujeme a odvezeme k likvidaci, nová okna ukotvíme, osadíme parapety, zednicky začistíme.

Adresa

Losiná 287
332 04 Nezvěstice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25246798

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 916 363
Fax: +420 377 916 363
E-mail: info@iqsysteme.cz
WWW: www.iqsysteme.cz

Kontaktní osoba

Petr Jelínek - Jednatel

Miloslav Chlan - Jednatel

Další firmy v oboru

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.