• Detail firmy

TONER, s. r. o.

Základní popis

Výroba kovových příborů, lžičky, lžíce, vidličky, nože, naběračky apod.- vše z potravinářské nerezi. Tváření, lisování a dělení materiálu, úpravy povrchu , svařování.

Adresa

Lanškrounská 74
571 12 Moravská Třebová

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15036472
DIČ:  CZ15036472
Rok založení:  1900

Výrobky, činnosti

Nerez příbory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 354 111
Telefon: +420 461 316 997
Telefon: +420 461 354 264
E-mail: sales@toner.cz
WWW: www.toner.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Gross - Jednatel

Ing. Karel Kubíček - Ředitel

Ing. Miroslav Klíč - Jednatel

Další firmy v oboru

KARMEB , spol.s.r.o.

Zabýváme se především dovozem, prodejem a servisem gastronomického zařízení do profesionálních gastronomických provozoven. Nabízíme kompletní sortiment jako dodávku na klíč nebo i jednotlivá zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, odborné poradenství při výběru. Provozujeme e-shop: www.GastroNakup.cz

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.