• Detail firmy

FALCO - stavební hmoty spol. s r.o.

Základní popis

FALCO stavební hmoty, spol Tábor, firma, Turovec, Maloobchod, velkoobchod, prodej zateplovací systémy tepelná izolace URSA sádrokartony RIGIPS stropní podhledy desky střešní okna RoofLITE polystyren parotěsné folie dveře

Adresa

Turovec 11
391 21 Turovec

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25157442
DIČ:  CZ25157442

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

pro suchou výstavbu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 297 216
Mobil: +420 602 163 092
Mobil: +420 724 364 894
Fax: +420 381 254 990
E-mail: t abor@falco.cz
WWW: falco.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Josef Burda - Jednatel

Vlastimil Burda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!