• Detail firmy

STAVEBNÍ DVŮR JH s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej veškerého stavebního materiálu a nářadí. Zajišťování dopravy včetně složení hydraulickou rukou.

Adresa

U Panelárny 882
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25178091
DIČ:  086-25178091
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Velkoobchod stavebních hmot

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 320 677
Fax: +420 384 320 677
E-mail: sdvur.jh@stavoartikal.cz
WWW: www.stavoartikal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Sláma - Jednatel

Mobil: +420 777 850 200

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.