• Detail firmy

AUGUR - KOVO s.r.o.

Základní popis

Společnost AUGUR byla založena v roce 1991 původně pěti společníky a od svého vzniku se specializuje na vývoj a výrobu špičkové elektrotepelné techniky a kovovýrobu včetně zámečnické výroby.

Adresa

K Holyni 92
154 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26744988
DIČ:  005-26744988
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Elektrické vytápění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 818 304
Mobil: +420 603 785 218
Fax: +420 251 818 304
E-mail: augur@augur-kovo.cz
WWW: www.augur-kovo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Podzemský

Další firmy v oboru

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.