• Detail firmy

CSGATE - SILVER FOIL spol. s r.o.

Adresa

Havránkova 11
619 62 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63484218
DIČ:  CZ63484218
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  14

Výrobky, činnosti

Obalový materiál - fólie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 250 374
Fax: +420 543 211 471
E-mail: csgate@csgate.cz
WWW: www.csgate.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jiří Pokorný

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.