• Detail firmy

FG Forrest, a.s.

Základní popis

Zaměřujeme se na kompletní realizace webových řešení, intranetů, eshopů

Adresa

Jungmannova 29/19
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25290568
DIČ:  CZ25290568
Rok založení:  1996
Roční obrat:  12000000

Výrobky, činnosti

Multimediální prezentační a informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 242 204
Fax: +420 491 433 022
E-mail: obchod@fg.cz
WWW: www.fg.cz

Kontaktní osoba

Holý

Kamil Kožíšek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.